1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам процесор, матична, графичка и напојување

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од deki1, 16 Јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Се продава:
  - Процесор Intel G4400 socket 1151 LGA исправен со гаранција има до 20/07/2019
  - Матична плоча Asus H110M-D socket 1151 LGA исправна со гаранција има до20/07/2019
  - Графичка Asus HD 5570 HM нема гаранција исправна
  - Напојување Delux 500 W нема гаранција исправно
  Цена се комплет 5000 денари.
  тел.075 643 080 Дејан
   
  На Drakesis му/ѝ се допаѓа ова.
 2. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Процесорот оди со се кулер за него, гаранција од мене имате на сите делови дека се исправни 30 дена.
   
  На Drakesis и spl007 им се допаѓа ова.
 3. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Нова цена се комплет 4500 денари.
   
  На Drakesis му/ѝ се допаѓа ова.
 4. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Bump
   
  На Drakesis му/ѝ се допаѓа ова.
 5. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Bump
   
  На Drakesis му/ѝ се допаѓа ова.
 6. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
 7. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
 8. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Нова цена 4000 денари комплет.
   
 9. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Процесор Intel G4400 socket 1151 LGA исправен со гаранција има до 20/07/2019
  - Матична плоча Asus H110M-D socket 1151 LGA исправна со гаранција има до20/07/2019
  - Графичка Asus HD 5570 HM нема гаранција исправна
  - Напојување Delux 500 W нема гаранција исправно
  Цена се комплет цена 3500 денари
   
 10. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
 11. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Процесор Intel G4400 socket 1151 LGA исправен со гаранција имаa до 20/07/2019
  - Матична плоча Asus H110M-D socket 1151 LGA исправна со гаранција имаa до20/07/2019
  - Графичка Asus HD 5570 HM нема гаранција исправна
  - Напојување Delux 500 W нема гаранција исправно
  Цена се комплет цена 3000 денари
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 12. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
 13. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Bump
   
  На titomak му/ѝ се допаѓа ова.
 14. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
 15. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
 16. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...