1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам процесор Intel Pentium G3260

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Astro, 13 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,269
  8,666
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Последна промена: 13 Февруари 2020
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,269
  8,666
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,269
  8,666
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  BUMP.

  Плоча некој H81 и Athlon X2, X3, X4?
   
Слични теми
 1. olikomerc
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,926
 2. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  517
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  305
 4. igor_igor

  Продадено Intel Pentium G3260

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  340
 5. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  512
Вчитување...

Сподели

Вчитување...