1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам процесор Intel i3-4170 3.70 GHz, s.1150

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од CyberTm, 9 ноември 2019.

 1. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  443
  122
  21 ноември 2009
  Машко
  Продавам процесор Intel i3-4170 Haswell (3.70 GHz, 3MB cache, 5GT/s, 2 Cores, 4 Threads, 54W), многу малку користен, комплет со оригинален stock Intel кулер.

  Цена 2500ден. фиксно
  Контакт: 076/476-017

  IMG_20191109_112418.jpg
   
  На RoninMK му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  443
  122
  21 ноември 2009
  Машко
 3. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  443
  122
  21 ноември 2009
  Машко

Сподели

Вчитување...