Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Процесор i5 14600kf со гаранција 30 месеци

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Процесор i5 14600kf со гаранција 30 месеци - 16.500 ден.

Продавам процесор i5 14600KF купен од анхоч пред точно 6 месеци, исто толку време користен во мој компјутер,
Доаѓа комплет со оригиналанта кутија за него, истиот е без ладилник.
Се продава поради надградба на i7 од истата генерација.

Цена 16500ден фиксна.
Може испорака по карго.
Контакт 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.763
Членови
35.415
Најнов член
g0rd0n
На врв Дно