Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам процесор AMD Ryzen 5 3600.

Статус
Затворена за нови мислења.

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
120
271
Serko додаде нов оглас:

Продавам процесор AMD Ryzen 5 3600. - 4.500 ден.

Се продава AMD Ryzen 5 3600 во перфектна состојба заедно со кулер и кутија. Процесорот е сеуште под гаранција, купен од Анхоч.
Кулерот не е користен воопшто, стои фабричката паста на него.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.602
Мислења
945.609
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно