Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам/Проценка - Acer Nitro 5

Статус
Затворена за нови мислења.

XGeorge27

Gaining Experience
13 декември 2018
85
74
www.youtube.com
XGeorge27 додаде нов оглас:

Продавам/Проценка - Acer Nitro 5 - Проценка

НАПОМЕНА - Лаптопот е исклучиво користен за учење и за правење на проекти поврзани во врска со Факултетот никогаш не е играно на него (100%) , има проблем со дисплејот поточно со панелот на самиот дисплеј
ми имат побарано 5000 Денари за да го средат проблемот , пошто го користам со монитор дури никогаш ни не ми било потребно мониторот на лаптопот па и чудно ми е како е можно кога никогаш ни не е користен самиот дисплеј од лаптопот , напоменувам ДИСПЛЕЈОТ РАБОТИ НА 60HZ на 144HZ треба да се...

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
466
895
Со оглед на тоа што има дефект на панелот моја проценка е 20000-22000 денари
 

XGeorge27

Gaining Experience
13 декември 2018
85
74
www.youtube.com
Со оглед на тоа што има дефект на панелот моја проценка е 20000-22000 денари
Толку и планирав околку 23 ама еве 22.000 нека е
Мислењето е автоматски споено:

22.000 Старт
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.509
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно