• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавам PreSonus Eris E5 студиски монитори

c0mrade

Gaining Experience
11 септември 2008
132
92
Ко што гласи самиот наслов на продажба идат:

2× Presonus Eris E5, 5,25" active Studiomonitors
цена 200€

заедно со FOAM падовите,

и 2х XLR Cables Balanced, TRS 6.35mm (1/4")
// не сум сигурен но мислам дека беа 1.8meters

1634222347609.png

Доколку има заинтересирани контактирајте ме во ДМ.
Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно