Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам повеќе возрасни Office конфигурации

Статус
Затворена за нови мислења.

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.432
3.390
Скопје
www.gorast.com
skullmonkey додаде нов оглас:

Продавам повеќе возрасни Office конфигурации - 1 ден.

PC 1
CPU: i3-3240 CPU @ 3.40GHz, Ivy Bridge, 1155 LGA
RAM: 8GB DDR3 1333MHz
MB: MSI H61M-P31/W8
PSU: Power Box ATX-700W
SSD: 120GB Mushkin Chronos Deluxe
HDD: 500GB - Toshiba - DT01ACA050
CASE: Power Box
DVD RW

Цена: 5700 денари

Погледнете го атачментот 125446 Погледнете го атачментот 125447 Погледнете го атачментот 125448
--------------------------------------------------

PC 2
CPU: i3-4160 CPU @ 3.60GHz, Haswell, 1150 LGA
RAM: 8GB DDR3 1600MHz
MB: ASUS H81M-R...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.659
Мислења
946.782
Членови
34.138
Огласи
2.006
Најнов член
zlaticn85
На врв Дно