1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам повеќе процесори LGA1150 Intel Pentium G3260

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 13 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,433
  13,553
  23 Јануари 2008
  Манга
  500 денари парче

  075 437-061, Кирил
   
  На dejan_str и GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,433
  13,553
  23 Јануари 2008
  Манга
  5 парчиња за 2000 денари
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,433
  13,553
  23 Јануари 2008
  Манга
  На продажба уште 22 парчиња.
   
Слични теми
 1. igor_igor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  614
 2. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  517
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  305
 4. igor_igor

  Продадено Intel Pentium G3260

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  340
 5. Astro
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  266
Вчитување...

Сподели

Вчитување...