Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено продавам повеќе модели на 3070ti

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
489
963
no_retreat додаде нов оглас:

продавам повеќе модели на 3070ti - 25.000 ден.

Продавам 4 графички карти 3070ti

ASUS TUF Gaming - 26500денари
MSI Gaming X Trio - 25500денари
Gigabyte - 25500денари
MSI Ventus 3X - 25000денари

Графичките се во безпрекорна состојба, без никаква маана, купени се сите 4 од Германија 11.2021 година, користени за мајнинг активно 1 година, во мирување се во последниве 6+ месеци.
Графичките следуваат со документ од каде се купени меѓутоа без кутии и гаранција за истите.
Никој пат не се отварани ниту сервисирани.
Има можност за испорака по...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
489
963
Gaming x Trio резервирана до утре вечер за член на форумот
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
489
963
Останати уште две, воедно и намалени цени на двете
ASUS TUF Gaming - 24500денари
MSI Gaming X Trio - 24000денари

Цените се фиксни
контакт 077 638 126
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
489
963
Продадена Tuf Gaming
Преостаната уште MSI Gamning X Trio цена 24000 денари

Едит: Резервирана и последната за член на форумот
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.000
Мислења
973.043
Членови
35.348
Огласи
2.935
Најнов член
MilaKalkova93
На врв Дно