Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам повеќе 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови

Статус
Затворена за нови мислења.

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.469
3.412
Скопје
www.gorast.com
skullmonkey додаде нов оглас:

Продавам повеќе 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови - Проценка

Сите дискови се исправни.
Цените се по диск, освен кај VelociRaptor.
На продажба се следниве дискови:

= 2.5 инчни дискови =
80GB - Hitachi - HTS541080G9SA00 (оди со првиот што ќе купи било што, доколку го сака се разбира...)
320GB - Hitachi- HTS545032A7E660 (400 денари)
320GB - Western Digital - WD3200LPCX (400 денари)
500GB - Western Digital Blue - WD5000LPCX (1000 денари) x 3
500GB - Hitachi - HTS5450A7E660 (1000 денари)
1TB - Seagate - ST1000LM024 (1500 денари) x 2
1TB -...

Видете го целиот оглас...
 

Misko6000

On your way to fame
5 април 2015
1.089
974
Резервирај еден 2.5 '' 1TB - Seagate - ST1000LM035 и пиши ми број во ПП да се договориме
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.840
Членови
35.421
Најнов член
100jan
На врв Дно