1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам половни екрани за лаптопи 15.6 led/slim 17.3 led/slim

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од CyberTm, 26 Април 2019.

 1. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
  Продавам половни екрани за лаптопи, без никакви гребаници или мртви пиксели

  - LG 17.3 LED Slim 1920×1080 Full-HD 30 pins, model LP173WF4 - цена 3000ден.
  - LG 15.6' Slim HD Led Glossy 40 pin, model, LP156WHB - цена 2000ден.
  - Samsung 15.6' HD Led Glossy 40 pin, model LTN156AT27 - цена 1400 ден.

  Цените се фиксни.
  Бесплатна достава утре за Скопје, како и монтажа по договор.
  Контакт: 076/476-017 Петар

  Слики ќе прикачам во теков на денов
   
 2. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
 3. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
 4. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
 5. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
  LG 15.6' Slim HD Led Glossy 40 pin, model, LP156WHB - продаден
   
 6. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
  Останат

  LG 17.3 LED Slim 1920×1080 Full-HD 30 pins, model LP173WF4
   
 7. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
  Нова цена

  LG 17.3 LED Slim 1920×1080 Full-HD 30 pins, model LP173WF4
  2800 ден.

  Бесплатна достава утре за Скопје
   
 8. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
Слични теми
 1. ikipeu
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,013
 2. dino
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  805
 3. stevo15
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  739
 4. toshex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  560
Вчитување...

Сподели

Вчитување...