1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Pocophone F1 6/64 GB Global Version

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од bandrej, 5 oктомври 2018.

 1. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  148
  166
  9 Март 2016
  Машко
  Телефонот е нов, неотпакуван во целофан.

  Боја: Graphite Black.
  Глобална верзија со 6 ГБ Рам и 64 ГБ внатрешна меморија. Повеќе податоци за телефонот на следниот линк: Xiaomi Pocophone F1 - Full phone specifications

  Без гаранција.

  Цена: 21000 фиксна.

  Контакт во ПП.[​IMG][​IMG]

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
  На DonFrozex, NikacXMKD, BandiT mkd и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  148
  166
  9 Март 2016
  Машко
  20500

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
 3. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  148
  166
  9 Март 2016
  Машко
  Bump

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
 4. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  148
  166
  9 Март 2016
  Машко
  20000

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
 5. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  148
  166
  9 Март 2016
  Машко
  Bump

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
 6. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  148
  166
  9 Март 2016
  Машко
  Продаден надвор од форум, може клуч на темата.

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
  На mviktors му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Dark_angelMKD
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,635
 2. HijackHacker
  Одговори:
  134
  Прегледи:
  12,921
 3. Seat
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  949
 4. DrMTR
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,513
Вчитување...

Сподели

Вчитување...