Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам PlayStation Pulse Explore Wireless Earbuds

Статус
Затворена за нови мислења.

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.469
3.412
Скопје
www.gorast.com
skullmonkey додаде нов оглас:

Продавам PlayStation Pulse Explore Wireless Earbuds - 11.590 ден.

Користени се помалку од 2 часа за тестирање со PlayStation Portal.
Купени од Галерија за рецензија.
Гаранција 24 месеци (до 27.3.2026).

Цена: 11.590 денари

Референтни линкови:

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.362
Членови
35.398
Најнов член
MartinG
На врв Дно