Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Playstation 5 Blu-ray 825GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
569
1.390
Битола
Последна промена:

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
569
1.390
Битола
последна цена 31 000 фиксна,подолу од ова неможам.
Нов неодпакован неуклучен,со 1 година гаранција од Галерија.
20230726_141102.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.067
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно