1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Playstation 4 slim 500gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dino, 7 Мај 2018.

 1. dino

  dino
  Gaining Experience

  412
  101
  5 Јули 2009
  Користен е скоро 8 месеци, преостануваат 3.5 месеци гаранција, доаѓа со еден контролер.

  Цена - 12.000ден


  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,518
  14 Мај 2008
  Машко
  Шо фирмвер е? :D
   
 3. dino

  dino
  Gaining Experience

  412
  101
  5 Јули 2009
  не ми е вклучен 2 недели, ако во меѓувреме имало упдејт тогаш не е последниот
   
 4. dino

  dino
  Gaining Experience

  412
  101
  5 Јули 2009
  Продадено надвор од форум, може клуч :)
   
Слични теми
 1. ikipeu
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,002
 2. BuuGz

  Проценка PS3 Slim

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  917
Вчитување...

Сподели

Вчитување...