Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Pixel 7 pro

Статус
Затворена за нови мислења.

gocetan

Gaining Experience
6 октомври 2011
197
142
Skopje
gocetan додаде нов оглас:

Продавам Pixel 7 pro - 36.000 ден.

Продавам Google Pixel 7 Pro 12/128 Snow White - 36.000 ден.
Купен од google store, првпат активиран на 25.04.2023. Зачуван, без знаци на користење.
Доаѓа со целосно пакување и плус два заштитни маски.

Видете го целиот оглас...
 

gocetan

Gaining Experience
6 октомври 2011
197
142
Skopje
Продаден, со здравје да се користи.
Да не отварам нова тема, ако не е проблем , сакам да земам Samsung S23 ultra, ако има некој, може да ми пише во пп.
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.377
7.315
Скопје
www.facebook.com
сакам да земам Samsung S23 ultra, ако има некој, може да ми пише во пп.
Боље е иди си купи си нов отколку половен со мала ценовна разлика од 1% . Нови се околу 850е а тука половни по форумиве и огласнициве ги даваат по 800е..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.501
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно