Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Pixel 7 256GB

Статус
Затворена за нови мислења.

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

Продавам Pixel 7 256GB - 48.000 ден.

Здраво,

Продавам Google Pixel 7, obsidian black со 256GB меморија. Телефонот е купен во Германија, користен е помалку од 2 месеци. Потполно функционален, во беспрекорна состојба, од прв ден користен со заштитна маска и стакло.

Го продавам бидејќи добив друг телефон од работа.

Доаѓа со:

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.917
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно