1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Pen Tablet Wacom Intuos S Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 9 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  969
  502
  5 Јуни 2007
  Машко
  Скоро нов таблет - Pen Tablet Wacom Intuos S Black

  Купен, отворен, пробан, затворен.

  Го купив пред некој месец од Анхоч, има гаранција. Цена 4300МКД.

  Anhoch PC Market Online - Pen Tablet Wacom Intuos S Black
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  969
  502
  5 Јуни 2007
  Машко
Слични теми
 1. Mikaxsus
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,048
 2. prichina
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  453
 3. Asterix
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  332
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  355
 5. mrkela2009
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  216
Вчитување...

Сподели

Вчитување...