• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Pen Tablet Wacom Intuos M Bluetooth со гаранција

 • Ја почнал/а темата
 • #1

NanoCell

Gaining Experience
10 октомври 2011
355
408
Здраво,

Како што гласи насловот го продавам следниот таблет за цртање, купен во Анхоч и со важечка гаранција до 15.05.2020
Производот е пробан 2 пати, но поради недостиг на време не е користен, што е причината за продавањето. Во прилог се наоѓаат и слики.
Цена: 10 000 денари
Телефон за контакт - 072 271 177
 

Атачменти

 • 129.3 KB Прегледи: 103
 • 112.8 KB Прегледи: 101
 • 86.4 KB Прегледи: 97

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,984
Мислења
854,218
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно