1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам PCIE riser-и, 40 парчиња

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од reflexmk, 6 Февруари 2018.

 1. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  310
  375
  13 Март 2014
  Машко
  Се продаваат бидеќи нема карти, и поприлично ми здосади чекањето. Ги продавам колку што ги земав, 500 денари парче. Може и по карго на ваш трошок. Контакт ПП.

  be95d183-767e-48e9-9f62-ab8f02e55e55.jpg
   
  Последна промена: 6 Февруари 2018
 2. Bravo

  Bravo
  Gaining Experience

  196
  312
  12 Декември 2015
  Машко
 3. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  310
  375
  13 Март 2014
  Машко

Сподели

Вчитување...