Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам PC Case, Asus B450M-A , AIO Coolermaster ML240 RGB White

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
462
881
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам PC Case, Asus B450M-A , AIO Coolermaster ML240 RGB White - 8.800 ден.

Case Deepcool Macube 310 White ednition компелт со оригиналниот кулер и кутија - Цена 3000ден
Матична Asus B450 M-A, комплет со кутија - цена 2500ден
AIO CoolerMaster ML240L RGB White edition со кутија и гаранција до 2027год - цена 3300ден.

Може испорака по карго, цените се фиксни.
контакт ПП или вибер 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.351
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно