• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам оригинал додатоци за GoPro Hero 5,6 и 7

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Magical

Gaining Experience
15 август 2008
116
187
Продавам додатоци кои се компатибилни за GoPro Hero 5,6 и 7

Blue Water Snorkel Filter
(не е користено)

Цена: 1800 денари

Sleeve + Lanyard (користено неколку пати)

Цена: 900 денари

Инфо во ПП

164402685_125401266204204_8070170348043584563_n.jpg
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Magical

Gaining Experience
15 август 2008
116
187
Нови цени!

Blue Water Snorkel Filter (не е користено)

Цена: 1800 денари
Цена: 1500 денари

Sleeve + Lanyard
(користено неколку пати)

Цена: 900 денари
Цена: 700 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,729
Мислења
856,175
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно