• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам OnePlus NORD

 • Ја почнал/а темата
 • #1

farkizz

Gaining Experience
14 април 2016
53
97
Продавам Oneplus NORD 8GB RAM 128GB STORAGE - AMOLED 90hz, за EU пазар, купен септември од Германија, во одлична состојба користен од почеток со маска и фабричка заштитна фолија.

Цена 18.000 ден
 

Атачменти

 • Ја почнал/а темата
 • #4

farkizz

Gaining Experience
14 април 2016
53
97
17.000 ден
Најниска и фиксна цена.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,777
Мислења
850,346
Членови
29,473
Најнов член
Hokii
На врв Дно