Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам OnePlus 8 Pro 12/256GB

Статус
Затворена за нови мислења.

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
679
956
aleksuperior додаде нов оглас:

Продавам OnePlus 8 Pro 12/256GB - 24.500 ден.

Како насловот, го продавам мојот OnePlus 8 Pro. Истиот доаѓа со целосно пакување и сите оригинални додатоци.
Телефонот и додатоците се во перфектна козметичка и функционална состојба.
Користен од прв ден со маска и заштитна фолија.

По мене, најкомплетен и најдобар уред што до сега е произведен од OnePlus.

Спецификации:

 • Snapdragon 865 5G
 • 12 GB RAM
 • 256GB UFS 3.0
 • 1440 x 3168p Fluid AMOLED, 1B colors, 120Hz, HDR10+
 • 48mp главна камера + 48mp ултраширока камера + 8mp...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.119
Мислења
974.997
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно