1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Oneplus 6 - Форумски цени

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DonFrozex, 28 Септември 2018.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  958
  1,160
  9 Јуни 2011
  Машко
  Освен Xiaomi што можам да ви набавам по доста поволни цени, у последно време гледам и Oneplus дека се достапни за набавка, и се надевам ќе ви се допаднат цените по кои можам да ви ги дадам :)

  Oneplus 6:
  6/64GB - 470 € (Mirror Black)
  8/128GB - 530 € (Mirror Black, Midnight Black, Silk White, Red)
  8/256GB - 590 € (Midnight Black)

  Време на достава: 10 дена.

  [​IMG]

  Чисто за споредба:
  Oneplus 6 6/64gb во Мобеликс е 570Е
  Oneplus 5 во Ледиком е 480Е (пошто го немат ОП6)

  Повеќе информации во ПП.
   
  На Psycore, Justice for All, Draynor и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,874
  4,085
  1 Септември 2011
  Машко
  Гаранција имаат?и ако имаат од каде?
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  958
  1,160
  9 Јуни 2011
  Машко
  Без гаранција, заборавив да напоменам.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  958
  1,160
  9 Јуни 2011
  Машко
  Bump:

  6/64GB - 470 € (Mirror Black)
  8/128GB - 530 € (Mirror Black, Midnight Black, Silk White, Red)
  8/256GB - 580 € (Midnight Black)
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  958
  1,160
  9 Јуни 2011
  Машко
  Bump:
  • 6/64GB - 460 € (Mirror Black)
  • 8/128GB - 520 € (Mirror Black, Midnight Black, Silk White, Red)
  • 8/256GB - 580 € (Midnight Black)

  Искрено се надевав дека ќе паднат малце цените во пресрет на 6Т, но си држат цена без око да им трепне.. :)
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  958
  1,160
  9 Јуни 2011
  Машко
  Бумп!

  прва тура пристигнати и дадени ОП 6-ки.
  Наредна ќе има за 2-3 дена.

  [​IMG]

  Oneplus 6 (8/128GB) = 520Е
  А6000 верзија
   
Слични теми
 1. gorgekara
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  5,259
 2. Jokerski
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,527
Вчитување...

Сподели

Вчитување...