Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам OEM Samsung SSD MZ-VLB5120 256GB

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

Продавам OEM Samsung SSD MZ-VLB5120 256GB - 2.000 ден.

Продавам NVMe M.2 SSD Samsung MZ-VLB5120 со капацитет 256GB. Купен е од @gOJDO пред извесно време, гаранција нема.

Инаку работи најнормално, користен е како драјв за складирање игри, го менувам бидејќи ми требаше и купив со поголем капацитет.

Цена: 2000 денари.

[IMG...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.172
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно