1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам OEM Dahua WiFi IP Camera

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DrMTR, 25 Јануари 2020.

Тагови:
 1. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,298
  6,418
  27 Март 2014
  Продавам нова некористена OEM Dahua IP Camera модел IPC-HFW1320S-W 3MPзаедно во комплет со напојување (адаптер 2A), и Samsung Pro Endurance 64GB мемориска карта за истата некористена, како и продолжен кабел од 5м за напојување на истата. Камерата освен wifi може да се поврзе и со лан кабел директно во рутер. Со ноќно IP снимање.

  Линк до камерата.

  Цена 6000 ден. комплет !
   

  Прикачени датотеки:

  Последна промена: 25 Јануари 2020
  На undergrounde и borcep им се допаѓа ова.
 2. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,298
  6,418
  27 Март 2014
Слични теми
 1. JasSum
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  657
 2. Pane24
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  504
 3. Bungee123
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  629
 4. Winncoot
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  558
 5. Spawny
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  248
Вчитување...

Сподели

Вчитување...