1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам NZXT AER F120 x 3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од VerGer, 7 Март 2019.

Тагови:
 1. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  802
  746
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  NZXT AER F120mm (case верзија од H400 користени две недели) .
  Speed: 1200 + 200 RPM
  Airflow: 50.42
  CFM Noise: 28 dBA
  Bearing: Rifle Bearing
  3pin конектор

  3 комада за 1500 мкд, парче 550мкд.
   
 2. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  802
  746
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  резервирани
   
 3. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  802
  746
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  продадено, може клуч
   
Слични теми
 1. Enforcer_
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  732
 2. borcep
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  855
 3. incontempt

  Продадено Продавам NZXT PUCK

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  608
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3,764
 5. Martinovski
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,818
Вчитување...

Сподели

Вчитување...