1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам NVIDIA графички карти

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StefAngel, 29 Мај 2018.

Тагови:
 1. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,705
  1,110
  28 ноември 2015
  Машко
  EVGA GTX 1060 Gaming 3GB - 14000 den.
  garancija do 25.06.2020

  Gigabyte 1060 WindForce 6GB - 17000 den.
  garancija do 25.07.2020

  Asus Strix 1060 Gaming 6gb - 18000 den.
  garancija do 20.05.2020

  Asus dual GTX 1060 6GB - 17000

  1080 Ti Gigabyte Aorus Extreme 11 GB - Mining
  Garancija do 31.07.2019 godina
   
 2. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  823
  767
  27 Април 2010
  Машко
  Нејќам да се мешам по огласи но според правилата или во проценка или цена мора да ставиш и воедно најубаво е да напишеш дали ти се копани или не благодариме однапред.
   
  toplel, shitpost101, Banjifiko и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. Mr.Jack

  Mr.Jack
  Gaining Experience

  613
  343
  9 Февруари 2008
  Не знам дали е дозволено или не, ама прашањево е ептен на место кога огласов е од активен копач на форумов :D
   
  На Astro и gocetan им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...