1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Ново EVGA SuperNOVA 1000 G+

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 24 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  982
  1,119
  9 Јуни 2015
  Машко
  Продавам ново неотпакувано напојување EVGA SuperNOVA 1000G+
  sssss.png

  [​IMG]

  Цена: 6500 денари
   
  Изменето од модератор: 25 Август 2019
  На Multipass, gamer-eddie, gOJDO и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  982
  1,119
  9 Јуни 2015
  Машко
  6000
   
  Изменето од модератор: 25 Август 2019
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  982
  1,119
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  982
  1,119
  9 Јуни 2015
  Машко
  once-in-a-lifetime-opportunity : 5700 денари
   
  Последна промена: 3 Септември 2019
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  853
 2. DrMTR
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  686
 3. LeRade
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  477
 4. HocusPocus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  555
Вчитување...

Сподели

Вчитување...