• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам нови кулери CoolerMaster

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,037
950
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Кулерите се нови и неработени/неупотребени воопште.
Моделите на кулерите можете да ги видите кои се ако зумирате на сликата и си истражите сами поточно што купувате бидејќи не се разбирам многу во кулери со РГБ осветлување.
Се продаваат како што ги гледате на сликата и воедно добивате се што гледате на сликата.
Знам дека има РГБ контролер и други ситници но не се разбирам многу многу бидејќи мразам РГБ.

Цената е 1500 денари за се комплет.

20210720_142721.jpg 20210720_142826.jpg 20210720_142841.jpg 20210720_142945.jpg 20210720_143000.jpgКонтакт/Viber/Signal/Telegram : +38975651213 Зоки
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,037
950
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Продадени , со здравје да си ги користи членот и маста да им ја извади.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,440
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно