1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам нови футроли за Samsung S9

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од damil, 20 Јануари 2020.

 1. damil

  damil
  On your way to fame

  709
  707
  2 Јануари 2015
  Машко
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  709
  707
  2 Јануари 2015
  Машко
  Моја грешка, првата маска е сива, не е црна:

  [​IMG]

  Може и одделно по 600 ден/ком. Купени се по 800 ден.
   
Слични теми
 1. Dinamit
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  959
 2. тотето
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  674
 3. Necromancer
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,345
 4. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,370
 5. omegaRED
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  232
Вчитување...

Сподели

Вчитување...