1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам НОВИ Bluetooth soundbar, FM Radio, USB, MicroSd, Clock, BT Call ...

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 18 Мај 2018.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  259
  235
  17 ноември 2015
  Машко
  Продавам нови блутут саундбар достапни во 5 бои по цена од 1200 денари
  Сериозно гласни !!!

  Поврзувања:
  - Bluetooth 3.0 + EDR
  - USB
  - MicroSD
  - AUX
  - MicroUSB 5V 1A полнач

  Функции:
  - Репродукција на музика од било кој Bluetooth уред
  - Bluetooth повици со вграден микрофон
  - ФМ Радио
  - Дигитален часовник (може да се остави на стендбај)

  Спецификации:
  - 10W вкупна моќ со 2x5W + 2 Passive radiator
  - Батерија вградена од 1800 mAh
  - Гласност над 90 Db
  - Фреквенција 85Hz-20KHz
  - Опсег 10 метри
  - Време на полнење - околу 2 часа (зависи од полначот)
  - Време на репродукција - околу 4 часа (зависно од гласноста)

  Следува со AUX кабел и MicroUSB кабел

  bluetooth-speaker-b28-1.png SPK-BLUETOOTH-B28S-BK_03_large.jpg SPK-BLUETOOTH-B28S-BK_02_large.jpg 48058_img_5867.jpg
  HTB1xerNKFXXXXcrXVXXq6xXFXXXv.jpg
   
  Последна промена: 18 Мај 2018
  Scarface1978, Todor91 и на bogoevski им се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  259
  235
  17 ноември 2015
  Машко
  Последно црно на лагер ...
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  259
  235
  17 ноември 2015
  Машко
  Нови количини ... црни, црвени, плави, златни и сребрени
   
  На tomi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  259
  235
  17 ноември 2015
  Машко
  Бампс ... се подновија повеќе членови од форумов
  Има нови количини од сите бои
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  259
  235
  17 ноември 2015
  Машко
  Нови количини ... сите бои на лагер
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  259
  235
  17 ноември 2015
  Машко
  Последно 2 задоволни форумџии ...
  Останати уште 2 црни
  Останатите бои освен црна по цена од 999 денари :)
   

Сподели

Вчитување...