• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам Нова Wifi IP камера 1080p Besder

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

igor_igor

Unstoppable
2 септември 2012
2,128
3,341
Скопје
igor_igor's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i3-10100F + CM Hyper 212 EVO
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston A2000 250GB M.2 / HDD Seagate BarraCuda 2TB (ST2000DM008)
PSU
Cooler Master G750M 80 Plus Bronze
RAM
2 x 8GB (16GB) Kingston HyperX FURY RGB 3200MHz DDR4
Video card
Sapphire RX580 Nitro+ 4GB DDR5
Case
SAMA Vision III
Mouse
X7 XL-750BH
Keyboard
X7 A4tech G800 MU
Monitor
AOC D2357Ph Led 3D
OS
Windows 10 Pro 64 bit
Нова Wifi IP камера 1080p на ротирање и многу други опции кои може да ги погледнете тука.

Комплетот (кутија) содржи:

1. Камера 1080p (2MP)
2. Напојување (EU Plug)
3. Шрафчиња за монтажа
4. Додаток за кабел
5. Упатство за користење

Камерата воопшто не е користена, освен за тест проба дали е исправна.
Причина која се продава е бидејќи работи на апликацијата iCSee, додека сите други камери кои што ги користам се на CamHi, а би сакал сите камери да ми се на едно место. :cool:

Цена: 1.500 денари.

Карго опцијата е возможна на ваша сметка.

0-02-0a-5183eb50b33102185714a9333164581a2a05ea0a5c39648955c8a896a4fc8268_2b34fae6.jpg

Мислењето е автоматски споено:

Резервирана.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #2

igor_igor

Unstoppable
2 септември 2012
2,128
3,341
Скопје
igor_igor's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i3-10100F + CM Hyper 212 EVO
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston A2000 250GB M.2 / HDD Seagate BarraCuda 2TB (ST2000DM008)
PSU
Cooler Master G750M 80 Plus Bronze
RAM
2 x 8GB (16GB) Kingston HyperX FURY RGB 3200MHz DDR4
Video card
Sapphire RX580 Nitro+ 4GB DDR5
Case
SAMA Vision III
Mouse
X7 XL-750BH
Keyboard
X7 A4tech G800 MU
Monitor
AOC D2357Ph Led 3D
OS
Windows 10 Pro 64 bit
Шо би рекол Вајкинг, sold.

Клуч. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
849,287
Членови
29,441
Најнов член
Nikii
На врв Дно