• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка продавам нов волан Steering Wheel Genesis Seaborg 300 for PC

  • Ја почнал/а темата
  • #1

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
65
82

Атачменти

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3,189
4,388
Skopje
Banjifiko's setup  
Processor & Cooler
i7-4790/TT Contac 29
Motherboard
Gigabyte GA-Z97M-DS3H
Storage
SSD Samsung 840 Evo 120 GB + Toshiba DT01ACA300
PSU
CM 700 W Silent Pro
RAM
Kingston HyperX DDR3 1600MHz 24GB
Video card
Asus Strix GTX970
Case
TT Commander Blue LED
Mouse
A4 Bloody V7
Keyboard
Modecom MC-800W Volcano
Audio
Samson SR850 & JVC HAM55X
Monitor
Dell U2414h
OS
Windows 8.1
  • Ја почнал/а темата
  • #3

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
65
82
Стави префикс за проценка.
Во тој случај, 1.800 денари
Прво да се извинам не знаев дека треба да иде со таков префикс прв пат огласувам :)
Е сега дали си заинтересиран ако да пиши ми во приватна порака да ти дадам бројче да се договориме. :)
Извинете уште еднаш не прочитав правилата моја грешка. :/
 

TylerMkD

Unstoppable
7 ноември 2014
2,336
3,761
TylerMkD's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 7 3700X
Motherboard
MSI B450 Tomahawk Max
Storage
Samsung 970 Pro NVMe 500GB + Samsung 850 Evo 120GB + EVO 860 250GB
PSU
Cooler Master Silent Pro M2 620W
RAM
Kingston HyperX Fury Black 2 x 16GB
Video card
Sapphire RX 470X Nitro+ 8GB
Case
NZXT H500
Mouse
Razer Deathadder
Keyboard
Steelseries Apex M750
Audio
Sony WCH-700
Monitor
Dell U2414H
OS
Win 10 Pro
ко прваче се осеќам хахахха не знам као иде со огласување тука ама ќе научимеее :D
Мора да кажеш цена или да биде со префикс „Проценка“ при што членовите ќе пишуваат предлози за цена и ќе мора да одбереш предлог или да формираш своја цена.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,652
Мислења
822,453
Членови
28,287
Најнов член
Eftim555
На врв Дно