Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам нов неотпакуван Монитор BENQ 165hz 24"

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
460
876

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
559
1.332
Битола
Цената е висока за која се продава овде на форумот, за 500 ден поскапо ќе си го земам од анхоч
Како беше она во солуна грош сомуна а до солуна два сомуна,така и ти дур да стасаш фо анхоч 600ки нафта/бензин ќе потрошиш.
Без навреда другар.Цената на мониторот е ОК пошто е неотпакован и недопрен со гаранција 36месеца.
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
460
876
заборавив да наведам, намалување на цената 7900ден. По оваа цена е резервиран и првиот
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
460
876
Продадени двата,може клуч на огласот,
Наредна недела може да има уште еден ист ваков монитор по иста цена, доколку има ќе отворам нов оглас.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно