1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам нов MikroTik RB750Gr3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DrMTR, 8 Декември 2017.

 1. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,445
  6,560
  27 Март 2014
  Како што гласи насловот продавам нов Mikrotik Routerboard Rb750Gr3 нов во кутија топтан. Рутерот е донесен од странство, има гаранција од една година стандардна, но важи само за таму од каде што е купен.

  * Напомена: Рутерот е жичен рутер без Wi-Fi на него !

  Еве цена ориентационо како се движи.

  http://www.overnet.mk/index.php?route=product/product&path=60_139&product_id=896

  (* Цената во Овернет е без ДДВ ! )

  Понуди по ПП.
   
 2. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,445
  6,560
  27 Март 2014
  Освежување. Понудетее цена по ПП. АКо одговара ке правиме бизнис.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  10,714
  10,278
  24 Јуни 2009
  Машко
  Дали има USB порта?
   
 4. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  290
  304
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Линкот ти е мртов :D
   
  На DrMTR му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,445
  6,560
  27 Март 2014
  Има усб 2.0 порта.

  Еве ти жив. :)

  MikroTik
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,445
  6,560
  27 Март 2014
  Update 2500MKD Brand NEW. Ми стои така без врска по дома. На некој може ке му се најде ова машинче. Со SD Card Slot за Dude !
   
Слични теми
 1. DrMTR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  966
 2. stefan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,312
 3. DrMTR
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  806
Вчитување...

Сподели

Вчитување...