• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам нов Ledger Nano S

  • Ја почнал/а темата
  • #1

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
157
91
Продавам нов, неотпакуван хардверски новчаник за криптовалути Ledger Nano S порачан од Франција.

Локација: Скопје, со моја достава
Цена: 80€ (4.800 ден.) IMG_20210913_172219.jpeg
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
157
91
Продаден, дојдени уште 3 нови. Цена иста, 80 еур!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,713
Мислења
863,118
Членови
30,059
Најнов член
Tihomir82
На врв Дно