Продавам нов Ledger Nano S

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
161
92
Продавам нов, неотпакуван хардверски новчаник за криптовалути Ledger Nano S порачан од Франција.

Локација: Скопје, со моја достава
Цена: 80€ (4.800 ден.) IMG_20210913_172219.jpeg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,506
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно