Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам нов AMD Ryzen 5 3600

Статус
Затворена за нови мислења.

Spamalot

Gaining Experience
13 јуни 2011
943
307
Spamalot додаде нов оглас:

Продавам нов AMD Ryzen 5 3600 - 5.000 ден.

Продавам нов никогаш неупотребен AMD Ryzen 5 3600. Локална гаранција нема, донесен од странство. Може да се проба на ваша матична/конфигурација.

Може праќање по карго, но на ваш ризик.

Погледнете го атачментот 125237

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.884
Членови
34.141
Огласи
2.009
Најнов член
Paleyrenk
На врв Дно