1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам нов AMD Ryzen 5 1400

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Deksa, 10 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  Процесорот е во кутија нов неотпакуван купен во странство.

  Фиксна цена 5000 денари.

  [​IMG]
   
  Изменето од модератор: 12 oктомври 2019
 2. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  Последна цена 4.500
   
  На mrkela2009 и gOJDO им се допаѓа ова.
 3. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  4000 денари ајмо изволте :)
   
  Rukfash, Nomad и на Mario.Bog им се допаѓа ова.
 4. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  3.500
   
  На Tenny и gocetan им се допаѓа ова.
 5. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  3.200 денари последна цена!
   
 6. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  ^

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 7. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  Останат само уште еден
   
 8. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bump moze zamena za Samsung A50, A50S, A51, A60 A70 so moja doplata.
   
 9. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
 10. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  243
  9 Февруари 2012
  Машко
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,642
 2. Costigan_Jr
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,014
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  762
 4. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  9,906
 5. SpiritBond
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  757
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...