Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам нискобуџетен PC

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.038
1.815
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Продавам нискобуџетен PC - 10.000 ден.

Се продава нискобуџетна десктоп конфигурација составена од i3 7100 2/4 cores/Threads, 2*4 GB ram, h110 MSI pro плоча, Кингстон A400 250Gb SSD, графичка Saphire RX580 8GB VRAM,PSU Mission и Antec P50 Case со странична проѕирна пластика со козметички забелешки. Работи пристојно, праќам и други тестови по желба. Замена не ме интересира, праќам по карго. Локација Скопје, повеќе информации во порака.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.916
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно