1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Nintendo Switch

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 15 Јули 2019.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  306
  266
  9 Јуни 2012
  Машко
  Купено од Швајцарија пред некој месец сива боја пред некој месец упалено е 5 пати до сега. Во топ состојба е нема ни една гребнатинка. Си доаѓа со комплет кутија полнач, joy-cons. Со него има игри Crash Bandicoot (cartridge) и Zelda Breath of the Wild digital како и активирано 3 месеци online претплата 12.10.2019.Неможе да се хакне барем не сега можеби кога ке ја пробијат и оваа заштита би било друго.

  DSC_0381.JPG DSC_0380.JPG

  Цена: 16.000 денари.
   
  Последна промена: 15 Јули 2019
  gOJDO, VerGer, neW1 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  306
  266
  9 Јуни 2012
  Машко
  Up! 15.500 денари.
   
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  306
  266
  9 Јуни 2012
  Машко
  Продадено.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  306
  266
  9 Јуни 2012
  Машко
  Со здравје да го играш @gOJDO :)

  Клуч.
   
Слични теми
 1. BlazeIt
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  6,355
 2. TylerMkD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  721
 3. VerGer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,281
 4. Nightwalker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  193
 5. Jedah
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  399
Вчитување...

Сподели

Вчитување...