1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Prodavam Nintendo Switch 128GB MicroSD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 14 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
  Prodavam Unpatched (hackable) Switch vo odlicna sostojba od day one e staven protector glass na screenot nema grebnatinki .Na nego ima kingston 128gb sd karticka so instaliran Atmosphere 0.9.4 i par igricki kako Witcher 3...etc.Baterija odlicna switchot e kupen od stranstvo nov koristen kaj mene 5 meseci,bez bez garancija.

  -Doaga so orginalen polnac,TV Dock,hdmi cable,controller.
  -So vadenje na sd kartickata i stavanje na druga kade sto nema atmosphere instalirano moze da si igrate online igrici.
  Za podetalni informacii slobodno barajte na
  070292918 Bozo

  Cena 20.000 denari

  MVIMG_20200212_183828.jpg MVIMG_20200118_181759.jpg MVIMG_20200118_181617.jpg MVIMG_20200118_181603.jpg
   
  KennyMC, Nightwalker, skullmonkey и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
  Prodadeno.kluc :)
   
  На KennyMC му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. TylerMkD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  843
 2. VerGer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,456
 3. cipiripi
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,168
 4. Bozoo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  663
 5. Mihail Krstevski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  361
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...