1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Nikon D5300 Kit (18-55 VR)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 28 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
  Како што гласи насловот, продавам Продавам Nikon D5300 Kit со 18-55 објектив. Апаратот е купен во октомври (8 месеци стар) и има иштракано околу 1100 слики. Се на се многу малку е користен и практично нов е.

  Сеуште е под гаранција (незнам точно до кога), купен од Анхоч.

  Се продава за 450 евра фиксно со се кутија и сите додатоци што одат со него.

  Може и замена со доплата за Cannon со слични перформанси.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На SiPy` и Banjifiko им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
  Bump. Зарем никој не сака ново апаратче ? :D
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  769
  333
  5 Јуни 2007
  Машко
 9. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,703
  1,777
  8 Мај 2007
  Машко

Сподели

Вчитување...