• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам Nikon AF-S 35mm F1.8

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

mdeni

Unstoppable
24 септември 2012
3,898
3,603
Продавам Nikon AF-S 35mm F1.8 зошто не го користам веќе некое време. Користен е многу малку.

Цена 6800 денари да речеме.


IMG_20210121_171100.jpg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

mdeni

Unstoppable
24 септември 2012
3,898
3,603
Ова е продадено може клуч. Со здравје да се служи форумџијата. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,101
Мислења
838,559
Членови
29,018
Најнов член
dimitar.spiroski
На врв Дно