1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам неотпакуван bluetooth звучник Sony SRS-XB21(red)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од MartinGR1MR, 22 Јануари 2020.

 1. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко
  Се продава нов bluetooth,неотпакуван звучник донесен од странство.
  Повеќе информации за спецификациите и можностите на истиот.
  Линк Линк
  Одличен звучник за својата цена и е еден од поквалитетните во тој ценовен ранг.
  Цена:3300,не е фиксна. 84090675_2426915587561846_8928013355021500416_n.jpg
   
 2. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко
 3. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко
 4. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко
 5. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко
 6. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко
 7. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко
 8. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  146
  63
  14 Јуни 2014
  Машко

Сподели

Вчитување...