Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам напојување Gigabyte P750GM

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.038
1.815
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Продавам напојување Gigabyte P750GM - 3.600 ден.

Sold.

Продавам напојување Gigabyte P750GM, одлична состојба, купено во мај 2022 од Анхоч. Гаранцијата е со должина од 12месеци, ама е изгубена. Комплетно модуларно, до 150W потрошувачка вентилаторот не вклучува. Недостасува еден сата од два кабли, ако ви треба повеќе од 4 дискови. Карго со уплата на сметка, замена за процесор Интел од 10та генерација и нагоре со моја доплата.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.373
Членови
35.399
Најнов член
smartonetech
На врв Дно