1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам напојувања

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од [email protected], 6 Мај 2020.

 1. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
  Се продаваат две напојувања во перфектна состојба, следуваат комплет со сите кабли и тест период од 7дена.

  1. Gigabyte G750H 750w Gold Modular. Цена 3000денари.
  G750H | Power Supply - GIGABYTE Global

  2. Cooler Master MasterWatt 750w Bronze modular. Цена 3000денари.
  MasterWatt 750 | Cooler Master

  Цените се фиксни, контакт Мики 078363601.
   

  Прикачени датотеки:

  Последна промена: 6 Мај 2020
 2. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
 3. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
 4. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
 5. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
  На продажба 4 парчиња Cooler Master G650M Bronze Semi modular. Користени 1година, следуваат со комплет кабли и тест период од 5дена.

  Cooler Master: G650M

  Цена 2700денари.

  Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација
   
  На Калорик му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
  На Калорик му/ѝ се допаѓа ова.
 7. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
Слични теми
 1. SiPy`
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  945
 2. StefAngel
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  767
 3. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  417
 4. gOJDO
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  6,620
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  896
Вчитување...

Сподели

Вчитување...